Přeskočit na obsah

InBody měření

Inbody měření detailně odhalí Vaše tělesné parametry. Nejen že se dozvíte, kolik Vaše tělo obsahuje tuku a svalů, ale dozvíte se, kde konkrétně je kolik uloženo- kolik tuku a svalů máte na ruce, kolik na bříšku, kolik na nohách.

Můžete tak zhodnotit, které tělesné partie jsou Vaše slabina, zapracovat na jejich zlepšení a dalším InBody měřením pozorovat změnu, která ve Vašem těle proběhla.

  • Váha a stanovení BMI
  • Analýza tukové tkáně– celkové % zastoupení tuku ve Vašem těle, celková hmotnost tělesného tuku i hmotnost tuku v jednotlivých částech Vašeho těla
  • Množství útrobního (viscerálního) tuku
  • Analýza svalové hmoty– celkové množství svalů v kg i množství svalů v jednotlivých částech těla (porovnání svalové symetrie levé vs. pravé strany)
  • Stupeň obezity

Na základě těchto výsledků lze zhodnotit množství tukové tkáně, které přebývá v konkrétních tělesných partiích, ale např. i stanovit nedostatky v množství svalové hmoty nebo kostních minerálech (prevence únavových zlomenin u mladých sportovců).

Důležitým parametrem InBody měření je stanovení bazálního metabolismu, které Vám může pomoci ve stanovení vhodného energetického příjmu, v nastavení Vašeho jídelníčku a dosažení Vámi stanoveného cíle.


Den před měřením InBody a těsně před měřením InBody doporučuji vyhnout se nárazové, neobvykle zatěžující aktivitě a nepijte větší množství tekutin, stejně tak nekonzumujte větší množství jídla. Veškeré tyto činnosti mohou částečně zkreslit výsledky měření.

*Měření není vhodné pro osoby s kardiostimulátorem a pro těhotné ženy.

Podívejte se, jak je pokrok v InBody výsledcích vidět.

Věnujte InBody měření jako dárek